سهم ۲۴ درصدی معدنی‌ها در ارزش فروش تالار شیشه‌ای

عصر معدن- بررسی عملکرد شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی در دوره هشت ماهه امسال گویای آن است که با جهش ۷۴ درصدی نسبت به مدت مشابه ۲۴ درصد ارزش فروش شرکت های بورس را به خود اختصاص دادند.;

سهم ۲۴ درصدی معدنی‌ها در ارزش فروش تالار شیشه‌ای
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از ایرنا، آمار عملکرد شرکت های مزبور حاکی است، جمع فروش شرکت های زنجیره معدن در بورس تهران در آبان 98 رشد 26 درصدی دارد و به رقم 12 هزار و 622 میلیارد تومان رسید.

  برپایه اطلاعات آماری مورد بررسی، در مجموع هشت ماه امسال فروش شرکت های این حوزه با جهش 74 درصدی به رقم 98 هزار و 322 میلیارد تومان رسید و در واقع 24 درصد ارزش فروش های بورسی را به خود اختصاص داده اند.

  عملکرد شرکت های یاد شده در ابان ماه نسبت به مهر 98 رشد پنج درصدی را ثبت کرد، این درحالی است در مقایسه با آبان 97 بالغ بر 26 درصد رشد را نشان می دهد.

  فولاد مبارکه ( اصفهان ) در آبان ماه امسال سه هزار و 236 میلیارد تومان فروش داشته که رشد 5 درصد نسبت به مهر، 19 درصدی نسبت به آبان 97 و 92 درصدی را در 8 ماهه به ثبت رساند.

  شرکت ملی صنایع مس ایران هم در آبان ماه یکهزار و 692 میلیارد تومان فروش داشت و نسبت به مهر امسال رشد فروش 2 درصدی داشت، نسبت به ابان 97 افزایش 60 درصدی و در هشت ماه امسال 128 درصد رشد را نشان می دهد.

  فولاد خوزستان هم در ماه آبان به رقم فروش یکهزار و 366 میلیارد تومان رسید که نسبت به مهر ماه امسال 52 درصد رشد دارد و نسبت به آبان 97 چهار درصد افزایش داشت و در دوره هشت ماهه 51 درصد رشد فروش دارد.

  گل گهر سیرجان هم با فروش یکهزار و 233 میلیارد تومان در آبان رشد 21 درصد نسبت به مهر ماه امسال را ثبت کرد، در مقایسه با آبان 97 هم به رشد 74 درصد رسید و در دوره هشت ماهه امسال هم افزایش فروش 72 درصدی را نشان داد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات