برگزاری دوره آموزشی «ممیزی عملکرد HSEE شرکت های ایمیدرو»

عصر معدن- مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان، دوره هماهنگی و آموزشی برای «ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه در سال ۹۸» برگزار می‌کند.;

برگزاری دوره آموزشی «ممیزی عملکرد HSEE شرکت های ایمیدرو»
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، امیر ولدخانی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای برنامه ارتقای عملکرد مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی در واحدهای تابعه ایمیدرو، با حمایت مدیران ارشد این سازمان، تاکنون 2 دوره ممیزی عملکرد HSEE واحدهای تابعه انجام شده است.
  وی افزود: با توجه به رشد متوسط 15 درصدی ارتقای عملکرد واحدهای تابعه در گزارش ممیزی های انجام شده و ارتقای قابل توجه در عملکرد HSEE، طی بر نامه ریزی انجام شده و استفاده از تجارب حاصله قرار است ممیزی های آتی با افزایش تعداد واحدهای تحت ممیزی و ارتقای کیفی روش ممیزی انجام شود.
  مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمیدرو خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری سومین برنامه ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه ایمیدرو در سال 98، دوره آموزشی و هماهنگی برنامه مذکور با حضور مدیران، مسئولان HSEE واحدهای تابعه و ممیزان این برنامه، روز دوشنبه 13 اسفند سال جاری از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 16 در محل سالن همایش ایمیدرو برگزار می شود.

  برنامه ممیزی؛ سال 98

  ولدخانی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده سومین برنامه ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه ایمیدرو از 25 فروردین شروع و تا پایان تیر 98 انجام می شود.
  وی افزود: در این برنامه، 40 نفر از کارشناسان HSEEواحدهای تابعه، ممیزی را برعهده خواهند داشت که پس از ممیزی و ارزیابی همه واحدها، نتایج گزارش های ممیزی در نیمه نخست سال 98 برای واحدهای ممیزی شونده ارسال خواهد شد تا بر اساس شناخت نقاط قوت و ضعف، برنامه ریزی لازم برای ارتقای عملکرد حوزهHSEE به عمل آید.
  وی افزود: از واحدهای برتر و واحدهایی که بیشترین ارتقا را نسبت به دوره قبل داشته اند، همچون سال جاری، طی مراسمی در نیمه دوم سال آینده قدردانی خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات