دلایل بروز حادثه معدن ذغال‌سنگ راور در دست بررسی است

عصر معدن- دبیر انجمن زغال سنگ ایران با بیان اینکه هنوز دلایل حادثه معدن ذغال‌سنگ راور مشخص نشده است، گفت: متأسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داده است.;

دلایل بروز حادثه معدن ذغال‌سنگ راور در دست بررسی است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از تسنیم، سعید صمدی، با اشاره به حادثه معدن ذغال‌سنگ راور ، اظهارداشت: متأسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داده است.

  وی با بیان اینکه هنوز دلایل بروز این حادثه مشخص نشده است، افزود: این معدن توسط بنده آنهم در سال 87 به بهره برداری رسیده است و به نوعی جزء معادن خوب ذغال سنگ کرمان محسوب میشود

  دبیر انجمن زغال سنگ ایران تصریح کرد: در حال حاضر به نظر می رسد تولید این معدن 140 تا 150 تولید ذغال سنگ باشد.

  وی با اعلام اینکه این معدن زیر مجموعه وزارت کار محسوب می شود، گفت: کارشناسان مشغول بررسی دلایل بروز این حادثه هستند که به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.

  به گزارش تسنیم، مالک اژدری فرماندار شهرستان راور با اشاره به اینکه حادثه ظهر ساعت 11:20 ظهر امروز در معدن ذغال‌سنگ راور اتفاق افتاده است ، گفته بود: تمامی کارگران حادثه دیده اهل شهرستان راور هستند. این کارگران با هماهنگی‌های انجام شده و از طریق اورژانس هوایی برای ادامه درمان به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند.

  همچنین رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز در خصوص این حادثه به خبرنگار تسنیم گفته بود: حادثه در معدن ذغال سنگ همکار در شهرستان راور اتفاق افتاده و متاسفانه پنج نفر از کارگان معدن دچار حادثه شدند.

  وی با بیان اینکه دو نفر از مصدومان این حادثه در محل درمان شدند افزود: دو نفر دیگر از کارگران معدن به بیمارستان علی‌ابن‌ابیطالب(ع) راور منتقل شدند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه یکی از کارگران از ناحیه پا و یکی از کارگران از ناحیه فک دچار شکستگی شده است که برای درمان به بیمارستان باهنر کرمان منتقل شدند گفت: متاسفانه یکی از کارگران معدن در این حادثه در دم جان باخته است.

  وی با بیان اینکه تیم بازرسی و ایمنی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان بلافاصله به محل حادثه اعزام تا دلایل حادثه در معدن ذغال‌سنگ همکار بررسی شود افزود: دلیل این حادثه ریزش ذغال اعلام شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات