بازدید مسئولین هلدینگ شستا از باشگاه فرهنگی ، ورزشی ذوب آهن اصفهان

عصر معدن- دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیئت مدیره و جمعی از مسئولین هلدینگ شستا و مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل و جمعی از مسئولین ذوب آهن اصفهان با حضور در ورزشگاه بزرگ فولادشهر ، ضمن بازدید از شرایط و امکانات این ورزشگاه ، با مسئولین ،کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه دیدار و گفتگو کردند .;

بازدید مسئولین هلدینگ شستا از باشگاه فرهنگی ، ورزشی ذوب آهن اصفهان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن»، دکتر ملکوتی خواه عضو هیات مدیره شستا با آرزوی موفقیت برای این تیم ،  آرزو کرد که در دیدار پیش رو با پرسپولیس تهران ، موفقیت های اخیر سبزپوشان نصف جهان تکرار شود . همچنین در ادامه کلیه بازیکنان ، سرپرستی و کادرفنی تیم فوتبال توسط علی منصوریان به حاضران در جلسه معرفی شدند .
  مهندس یزدی زاده مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی نیز ضمن گفتگو با بازیکنان و کادر فنی برای تیم فوتبال باشگاه در ادامه بازی های لیگ برتر آروزی موفقیت نمود .
  در ادامه دکتر حسن محمدی مدیر روابط عمومی شرکت شستا به معرفی مسئولین این هدلینگ پرداخت و ابراز امیدواری نمود که این تیم در لیگ فوتبال کشور به جایگاه واقعی خود بازگردد .
  در این دیدار دکتر جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ، به ارائه گزارشی در خصوص شرایط تیم های مختلف در رده های سنی گوناگون پرداخت و سپس علی رضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال باشگاه ،  توضیحاتی در خصوص شرایط تیم ارائه داد و از حضور این مسئولین در جمع بازیکنان و کادرفنی تقدیر کرد .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر