پذیرش ۶ کالا از سوی ۷ شرکت در بورس کالای ایران

عرضه های جدید بورس کالا در راهند

عصر معدن- بورس کالای ایران از پذیرش ۶ کالا و محصول متعلق به ۷ شرکت در بازار اصلی و فرعی بورس کالا خبر داد. با پذیرش‌های جدید، عرضه‌های جدید بورس کالا در راه است.;

عرضه های جدید بورس کالا در راهند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از کالاخبر ، براساس اطلاعیه مدیریت پذیرش بورس کالای ایران، پلی استایرن انبساطی، آهن اسفنجی، دو اتیل هگزانول و سیمان 5 شرکت برای عرضه در بازار اصلی پذیرش شد.

  پذیرش کالاها و محصول‌های مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و شصتمین و سیصد و شصت و یکمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ 17 و 18 آبان به تصویب رسید.

  به این ترتیب، 396 تن پلی استایرن انبساطی شرکت Pak Petrochemical Industries (Pvt.) Ltd پاکستان که عرضه کننده آن شرکت توسعه پتروشیمی هزاره سوم است، راهی بازار اصلی بورس کالای ایران می شود.

  همچنین 800 هزار تن آهن اسفنجی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران که عرضه کننده آن شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد است، در بازار اصلی بورس کالا پذیرش شد.

  محصول این دو شرکت در سیصد و شصت و یکمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ 17 آبان در بازار اصلی پذیرش شد.

  علاوه بر این، 4 هزار و 320 تن دو اتیل هگزانول شرکت LUXI GROUP CO.LTD کشور چین و 15 هزار و 400 تن دو اتیل هگزانول پتروشیمی شازند که عرضه کننده هر یک کالای راما فیدار راد شیمی است، برای عرضه در بورس کالا پذیرش شد.

  همچنین سیمان شرکت سیمان تیس چابهار برای عرضه در بازار اصلی بورس پذیرش شد.

  پذیرش این محصول ها نیز در سیصد و شصتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ 17 آبان به تصویب رسید.

  کالا و محصول کدام شرکت به بازار فرعی راه یافت؟
  مدیریت پذیرش بورس کالای ایران در اطلاعیه جداگانه دیگری از پذیرش تسمه فولادی و ضایعات فلزی 2 شرکت در بازار فرعی بورس کالا خبر داد.

  پذیرش کالاهای مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و شصتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ 17 آبان به تصویب رسید.

  به این ترتیب، 5 هزار تن تسمه فولادی شرکت صنایع فولاد کوهپایه که عرضه کننده آن شرکت اعتماد سرمایه پرتوآ است، را راهی بازار فرعی بورس کالا می شود.

  همچنین 850 تن ضایعات فلزی نفت ستاره خلیج فارس در بازار فرعی پذیرش شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر