پاییز طلایی ذوب‌آهن اصفهان با ثبت رکورد تولید

عصر معدن- حوزه معاونت بهره برداری ذوب آهن اصفهان با همکاری سایر بخش های شرکت ، تولید ۲۲۵۶۵۸ تن چدن را طی آذرماه (با دو کوره بلند) محقق کرد که این میزان ، بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال ۹۴ به شمار می رود.;

پاییز طلایی ذوب‌آهن اصفهان با ثبت رکورد تولید
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» مهرداد تولائیان با اعلام این خبر گفت : حوزه معاونت بهره برداری در راستای سیاست های کارخانه و با تکیه بر دانش و تجربه پرسنل سخت کوش خود، همواره سعی در تحقق اهداف تولید داشته است.
  وی افزود: حوزه معاونت بهره برداری باتوجه به شرایط سال های اخیر که کوره بلند شماره یک متوقف بوده و فقط کوره بلندهای شماره 2 و 3 در مدار تولید قرار دارند. همچنین باتوجه به محدودیت های اخیر تامین مواد اولیه مورد نیاز، با افزایش سطح بهره وری و راندمان و با تلاش و کوشش پرسنل سخت کوش نسبت به افزایش میزان تولید اقدام کرده است. 
  معاون بهره برداری شرکت تصریح کرد: در همین راستا این حوزه بر اساس گزارشات ماهیانه عملکرد موفق به تولید 225658  تن چدن طی آذرماه (با دو کوره بلند) گردید که این مقدار بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال 94 است.
  شایان ذکر است در ماه گذشته ، تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند با تولید 8965 تن چدن ، رکورد تولید روزانه چدن با دو کوره بلند را ثبت کنند و پاییز طلایی را برای شرکت رقم بزنند .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر