تولید فولاد خام طی فروردین ماه رشد یافت

عصر معدن- تولید فولاد خام توسط ۹ واحد بزرگ فولادی کشور طی نخستین ماه امسال در مقایسه با فروردین سال قبل رشد یافت.;

تولید فولاد خام طی فروردین ماه رشد یافت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از فارس، طی فروردین امسال ​349 هزار و 941 تن بیلت (شمش تخت فولاد) توسط 9 واحد فولادی زیر مجموعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تولید شد که در مقایسه با فروردین سال گذشته افت 70 هزار و 329 تنی را داشته است. طی فروردین سال گذشته تولید بیلت معادل 420 هزار و 270 تن بود.

  در فروردین امسال تولید بلوم (شمش تخت با ابعاد متفاوت) به 418 هزار و 974 تن رسید که نسبت به فروردین سال قبل رشد 2 هزار و 485 تنی را داشته است. در فروردین سال گذشته تولید بلوم این واحدها 416 هزار و 489 تن بود.

  در مورد تولید اسلب (تختال،‌فولاد تخت) هم باید به رشد 102 هزار و 199 تنی تولید این نوع فولاد خام طی فروردین امسال نسبت به فروردین 98 اشاره کنیم. در فروردین امسال یک میلیون و 29 هزار و 12 تن اسلب توسط واحدهای زیرمجموعه ایمیدرو تولید شد در حالی که میزان تولید آن در فروردین سال قبل 926 هزار و 813 تن بوده است.

  فولاد خام تولیدی در فروردین امسال به واحدهای آهن و فولاد ارفع، ذوب آهن اصفهان​، سنگ آهن چادرملو، شرکت ملی فولاد ایران، شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، فولاد بناب، فولاد خوزستان، فولاد کاوه جنوب و فولاد مبارکه تعلق دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر