"طلا " هیجانی شد

عصر معدن- در دو هفته گذشته از تاریخ ۲۲/۶/۲۰۱۸ تا ۱۳/۷/۲۰۱۸ اگرچه روند قیمتی طلا در بازارهای جهانی با نوساناتی هیجانی همراه بود، اما به طور کلی روندی نزولی داشت.;

"طلا " هیجانی شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن»، قیمت طلا در هفته گذشته از میانگین 1248.400 دلار به ازای هر اونس در تاریخ 9 ماه جولای سال 2018 میلادی، به میانگین قیمت  1254.775 دلار به ازای هر اونس در تاریخ 13 ماه جولای سال میلادی جاری، رسید.

  با توجه به شواهد و اندیکاتورهای موجود در تحلیل تکنیکال، به نظر می‌رسد  روند بلند مدت طلا صعودی است، هرچند که ممکن است طلا در این بین اصلاح قیمت نیز داشته باشد.
  گروه تحلیلی کارگزاری سی ولکس نوشت: در هفته گذشته طلا روندی نزولی داشت و برای هفته معاملاتی آتی، این پیش‌بینی برای قیمت طلا وجود دارد که با احتمال زیادی، صعود داشته باشد.
  در این صورت اگر طلا بخواهد افزایش یابد، قیمت آن با عبور از نزدیکترین مقاومت مهم و تاریخی خود که 1250 دلار به ازای هر اونس است، به احتمال زیادی تا مقاومت مهم 1270 دلار به ازای هر اونس، نیز افزایش قیمت خواهد داشت. در غیر این صورت چنانچه طلا تمایل به نزول داشته باشد، در صورت عبور کردن از نزدیکترین ساپورت قیمتی خود که 1230 دلار به ازای هر اونس است، احتمال اینکه تا محدوده حمایتی قیمتی 1200-1175 دلار به ازای هر اونس نیز کاهش یابد، وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
     آخرین اخبار