جزییات تحویل قرارداد آتی نقره سررسید مرداد

عصر معدن- بورس کالا با صدور اطلاعیه ای زمان انجام فرآیند تحویل قراردادهای آتی نقره سررسید مرداد ۱۴۰۱ را اعلام کرد.;

جزییات تحویل قرارداد آتی نقره سررسید مرداد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از کالاخبر ، براساس اطلاعیه اخیر مدیریت بازارهای مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران، فرآیند تحویل قراردادهای مذکور در روز دوشنبه 31 مرداد انجام میشود.

  در این اطلاعیه آمده است: همه مشتریان فروشنده و خریدار دارای موقعیت تعهدی باز، موظفند طبق ضوابط اعلام شده جهت انجام فرآیند تحویل اقدام کنند.

  هر قرارداد آتی نقره شامل 100 گرم از این محصول به صورت ساچمه گرانول با درجه خلوص حداقل 999 است.

  در این اطلاعیه همچنین اشاره شده است که صرفا آن دسته از دارندگان موقعیت فروش امکان ورود به فرآیند تحویل قرارداد آتی نقره را دارند که مطابق قوانین و مقررات مالیاتی کشور در سامانه نظام مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کرده باشند. از این رو کارگزار فروشنده موظف است حداکثر تا سه روز کاری قبل از آخرین روز معاملاتی یعنی روز 27 مرداد لیست مشتریان فروشنده دارای گواهینامه ثبت نام نظام مالیات بر ارزش افزوده را به همراه مدارک مربوطه به بورس کالا ارسال کند.

  همچنین همه مشتریان فروشنده موظفند دو روز کاری قبل از سررسید مرداد یعنی روز شنبه 29مرداد و براساس تعیین وقت قبلی اقدام به تحویل نقره به باجه معرفی شده از سوی بانک آینده شعبه مستقبل مرکزی، کنند. تحویل نقره نیز به صورت 100 گرم یا مضربی از 100 گرم خواهد بود.

  سایر ضوابط تحویل قراردادهای آتی نقره سررسید مرداد 1401 از اینجا مشاهده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
     آخرین اخبار