برای نخستین بار رقم خورد

معامله گلوله های آلومینایی در بورس کالا

عصر معدن- شرکت سرامیک های صنعتی اردکان برای نخستین بار موفق به فروش گلوله های آلومینایی در بازار فرعی بورس کالا شد.;

معامله گلوله های آلومینایی در بورس کالا
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از کالاخبر ، 18 بهمن ماه سال جاری بود که شرکت سرامیک های صنعتی اردکان پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و هفتادمین جلسه کمیته عرضه موفق به پذیرش 2 هزار و 500 تن گلوله های آلومینایی خود در بازار فرعی بورس کالا شد. این شرکت در تاریخ 2 اسفند 100 تن از این محصول را در بازار فرعی بورس کالا عرضه کرد و موفق به فروش 10 تن از این کالا شد.

  گلوله های آلومینایی با سختی بسیار بالا و مقاومت به سایش در صنایع کاشی، سرامیک، چینی، لعاب، سیمان، صنایع شیمیایی و معدنی میکرونیزه کاربرد دارد.

  گلوله آلومینایی به دلیل سختی و استحکام مکانیکی بالاتر از فولاد و عدم ایجاد ناخالصی در حین فرآیند سایش، کاربردهای زیادی دارد. گلوله و لاینرهای آلومینایی از ماده اولیه اکسید آلومینیوم با خلوص بالاتر از 99.9 درصد در طی یک فرآیند پیچیده در دمای بالای 1600 درجه سانتی‌گراد تولید می شود.

  کاربرد گلوله آلومینایی در بسیاری از صنایع از جمله فولاد، معادن، نفت، گاز و پتروشیمی، سرامیک، لعاب، سیمان سفید و ... است که در هر صنعت مصرف آن در شرایط ویژه و خالص انجام می پذیرد که از جمله مزیت گلوله آلومینایی، کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی در فرآیند آسیاب در صنایع است؛ برای نمونه مصرف عمده گلوله آلومینایی در صنعت کاشی و سرامیک جهت آماده‌سازی مواد اولیه با حداقل ایجاد ناخالصی است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات