در نشست پایش اقدامات ایمیدرو در توسعه معادن استان فارس مطرح شد:

برنامه های ایمیدرو در توسعه اکتشافات، زیربناها و تامین مالی طرح های استان فارس

عصر معدن- رییس هیات عامل ایمیدرو برنامه و اقدامات توسعه ای این سازمان در رونق حوزه معدن و صنایع معدنی استان فارس را اعلام کرد.;

برنامه های ایمیدرو در توسعه اکتشافات، زیربناها و تامین مالی طرح های استان فارس
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، خداداد غریب پور در این جلسه که با حضور نماینده شیراز و زرقان و معاون اقتصادی استاندار فارس برگزتر شد، افزود: تهیه طرح های مطالعاتی برق رسانی به معادن سنگ آهک شمال و زیرسازی و آسفالت سازی معادن خاک نسوز شورجستان - آباده(فاز 2) تا پایان امسال از جمله برنامه های ایمیدرو در این استان است.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پروژه بهسازی قطعه دوم جاده خرامه - نی ریز با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومان نیز مورد توجه است.
  رییس هیات عامل ایمیدرو افزود: ایمیدرو احداث جاده های لامرد - پارسیان(به طول 45 کیلومتر) با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومان را در اولویت برنامه های خود در استان فوق قرار داده است.

  غریب پور اعلام کرد: این پروژه عملیات انتقال محصول از منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بندر پارسیان را تسهیل خواهد کرد.
  وی با اشاره به برنامه ایمیدرو در توسعه فولاد غدیر نی ریز گفت: تامین مالی از محل افزایش سرمایه با هدف راه اندازی واحد فولادسازی این مجتمع و تامین آب این مجموعه فولادی در دست اقدام است.
  رییس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به برنامه ریزی برای ارایه تسهیلات ویژه از محل منابع صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی برای تحقق اهداف ایمیدرو در این استان، گفت: امسال افزایش سرمایه 500 میلیارد تومانی صندوق ثبت خواهد شد و سال آینده این رقم تا 1000 میلیارد تومان افزایش می یابد.
  وی افزود: این صندوق که از مجموعه های تحت پوشش ایمیدرو است، آمادگی دارد تا با ارایه تسهیلات برای توسعه معادن استان ها، اقدام به تامین مالی کند.
  وی گفت: از محل منابع داخلی سازمان برنامه ها در حوزه های اکتشاف و آموزش استان ها را تا رسیدن به حصول نتیجه دنبال می کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات