افت ۱۴۴ دلاری قیمت مس در بورس لندن

عصر معدن- روز جمعه دوم خرداد ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۱۴۴ دلار کاهش داشت و به پنج هزار و ۲۴۳ دلار رسید.;

افت ۱۴۴ دلاری قیمت مس در بورس لندن
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز جمعه دوم خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه، 2.7 درصد افت داشته اما نسبت به هفته پیشین 1.5 درصد افزایش را تجربه کرده و به پنج هزار و 243 دلار رسیده است.

  قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه دوم خرداد ماه، 142 دلار نسبت به روز معاملاتی پیش از آن معادل 2.6 درصد افت داشت و پنج هزار و 272 دلار اعلام شد. قیمت سه ماهه فلز سرخ نسبت به هفته پیش 1.5 درصد رشد را تجربه کرده است.

  روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد که موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه دوم فروردین ماه، با کاهش 550 تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از 272 هزار و 325 تن به 271 هزار و 775 تن رسیده است.

  وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد که در روز جمعه دوم خرداد ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به پنج‌شنبه، افزایش سه دلاری داشته و برابر با 30 دلار بر تن گزارش شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر