رشد ۶۴ دلاری قیمت مس در بورس لندن

عصر معدن- روز سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۶۴ دلار افزایش داشته و به پنج هزار و ۳۱۴ دلار رسیده است.;

رشد ۶۴ دلاری قیمت مس در بورس لندن
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه، 1.2 درصد رشد داشته و نسبت به هفته پیشین 1.5 درصد افزایش را تجربه کرده و به پنج هزار و 314 دلار رسیده است.

  قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه، با افزایش 66 دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن 1.3 درصد افزایش داشت و پنج هزار و 344 دلار اعلام شد. قیمت سه ماهه فلز سرخ نسبت به هفته پیش 1.5 درصد رشد را تجربه کرده است.

  روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه، با کاهش دو هزار و 150 تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از 276 هزار و 375 تن به 274 هزار و 225 تن رسیده است.

  وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد که در روز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به دوشنبه، افزایش دو دلاری داشته و برابر با 30 دلار بر تن گزارش شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر