معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان:

اقلام ضروری سیل زدگان در کوتاه‌ترین زمان ممکن تامین می‌شود

عصر معدن- معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان اظهار داشت: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و امداد رسانی به شهروندان عزیز، اقلام ضروری و مورد نیاز ساکنان مناطق سیل زده در کوتاه ترین زمان ممکن تامین می شود.;

اقلام ضروری سیل زدگان در کوتاه‌ترین زمان ممکن تامین می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» علی محمدی با بیان این مطلب در ادامه گفت: شرکت فولاد خوزستان از روزهای اولیه بروز سیلاب با دستور مدیرعامل، بیش از هزار سرویس سرباره برای مناطق سیل زده ارسال کرده و همچنین کلیه تجهیزات، امکانات و ماشین آلات سنگین خود را جهت احداث سیل بند بکار گرفته و این امداد رسانی تاکنون ادامه دارد.

  وی افزود: با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان خوزستان بیش از هزار چادر مسافرتی، صد هزار گونی برای احداث، تقویت و استحکام سازی سیل بندها در اختیار متولیان امر قرار گرفت.
  محمدی ادامه داد: کارکنان تلاشگر فولاد خوزستان در یک اقدام خیرخواهانه تغذیه و غذای خود را برای ارسال در مناطق کم برخوردار و سیل زده مهیا نموده و این مهم توسط بسیجیان سلحشور حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی، بصورت مستمر در حال توزیع است.

  وی گفت: ترتیبی اتخاذ کردیم که با توجه به اینکه ساکنان مناطق سیل زده عموما از امکانات اولیه برای طبخ غذای بهداشتی محروم هستند، موکب شهدای فولاد خوزستان مستقر در سه راهی منازل سیصد دستگاه و مهمانسرای باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان فعال شود و با همکاری مواکب دیگر استان ها، روزانه تعداد 12000 هزار غذای گرم بهداشتی را طبخ نموده و در اختیار ساکنان مناطق سیل زده قرار دهند.

  معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان تصریح کرد: سلامت شهروندان عزیز در این شرایط بسیار حائز اهمیت بوده و در همین راستا با تشکیل جلسه کمیته اجرایی ستاد بحران، اقلام ضروری و مورد نیاز مناطق سیل زده نظیر چادر مسافرتی، پتو، پوشاک، آب آشامیدنی، مواد شوینده، لوازم بهداشتی، دارو و مواد غذایی شناسایی و در اولین فرصت تامین خواهد شد.

  وی ادامه داد: در راستای کمک رسانی به شهروندان علاوه بر تاکید مدیرعامل محترم و استفاده از ظرفیت شرکت فولاد خوزستان، با استقرار پایگاه جمع آوری کمک های مردمی واقع در درب های یک، سه و منازل دویست دستگاه و همچنین طی صدور اطلاعیه های مربوطه، کارکنان تلاشگر می توانند با مراجعه به این پایگاه ها و یا از طریق ثبت نام در پرتال شخصی و همچنین تکمیل و تحویل فرم کمک رسانی به امور اداری در این امر خیرخواهانه مشارکت کنند.

  محمدی با اشاره به ابراز علاقه کارکنان نسبت به امداد رسانی به مناطق سیل زده تاکید کرد: با توجه به درخواست های مکرر همکاران جهت کمک رسانی به شهروندان، شرایطی فراهم کردیم تا کارکنان متقاضی با هماهنگی مدیران مربوطه و حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی به مناطق سیل زده اعزام شوند.

  معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان در پایان سخنان خود ضمن تشکر از حضور و تلاش شبانه روزی خادمان مواکب استان های دیگر و همچنین کلیه کارکنان و بسیجیان فولاد خوزستان جهت امداد رسانی به شهروندان، گفت: خدمت جهادی ادامه خواهد داشت و با این روحیه انقلابی تا لحظه ای آخر در کنار مردم شریف استان خوزستان خواهیم بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر