موافقت مجلس با استعفای اسماعیلی/اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت می‌شود

عصر معدن- نمایندگان مجلس با استعفای نماینده سروستان موافقت کردند تا او معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت شود.;

موافقت مجلس با استعفای اسماعیلی/اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از ایسنا، در جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس، استعفای داریوش اسماعیلی نماینده سروستان مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان با 167 رای موافق، 9 رای مخالف و 3 رای ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر در مجلس با این استعفا موافقت کردند.

  اسماعیلی در توضیح دلیل تقاضای استعفایش از مجلس گفت: وزیر صمت از بنده خواستار پذیرش معاونت امور معادن و صنایع معدنی را داشتند. دلیل آن است که معاون فعلی به عنوان رئیس شرکت آسکوتک انتخاب شدند. این یک شرکت خارجی است و یک نفر نمی‌تواند هم معاون وزارت خانه و رئیس این شرکت باشد.

  وی ادامه داد:‌ بنده درخواست داشتم که تا پایان دوره مجلس بمانم، اما با حضور معاون فعلی در شرکت آسکوتک این موضوع به این روزها موکول شد لذا از نمایندگان درخواست استعفا دارم اگر قصوری هم بود عذرخواهی می‌کنم. تلاش می‌کنم که نقشه راه معدن را در دوران فعالیتم با سرعت بیشتری اجرایی کنم.

  بعد از رای موافق مجلس به استعفای اسماعیلی، علی لاریجانی رئیس مجلس گفت‌: آقای اسماعیلی همکار خوب و فعال مجلس بوده که امیدواریم در مسئولیت جدید موفق باشد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات