مدیران خودرو

در نشست تعاملی مدیران ذوب آهن اصفهان با مسئولین شهرستان لنجان عنوان شد :

تعامل و هم افزایی در راستای تحقق اهداف مشترک

عصر معدن- نشست تعاملی مسئولین شهرستان لنجان با مدیر عامل و معاونین این شرکت با حضور حجت الاسلام و المسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ، مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، دکترمهدی صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان ، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهر و شهرستان و همچنین تنی چند از مدیران و معاونین ذوب آهن و دیگر مسئولین ، یکشنبه پانزدهم مهرماه در محل فرمانداری شهرستان لنجان برگزار شد.;

تعامل و هم افزایی در راستای تحقق اهداف مشترک
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن»، دکتر مهدی صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان در ابتدای این نشست گفت : دیدگاه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان مبنی بر اینکه توسعه صنعت و پیشرفت شهرستان لنجان باید به موازات یکدیگر پیش بروند ، ارزشمند بوده و جای تشکر دارد. برگزاری نشست های دوره ای به منظور بررسی مشکلات شهرستان و ارائه راهکار تعاملی برای آنها چالش های ایجاد شده را کاهش داده و هم افزایی بیشتر بین دو مجموعه را رقم می زند.
  حجت الاسلام و المسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر  در این نشست ضمن تاکید بر ضرورت بر برگزاری این جلسات تعاملی ، از اقدامات ذوب آهن در حوزه های زیست محیطی و همچنین فعالیت های فرهنگی و اجتماعی این شرکت در منطقه قدردانی نمود .
  مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته در زمان فرماندار سابق شهرستان و تشکر از رویکرد تعاملی فرماندار جدید گفت : به واسطه بیست و پنج سال سابقه خدمت در ذوب آهن ، نسبت به مسایل کارخانه و چالش های موجود در شهرستان آگاهی دارم.
  وی افزود : کارخانه ذوب آهن و شهرستان لنجان به واسطه همجواری تاثیرات متقابل بر یکدیگر دارند لذا می توان با همفکری و همدلی برای بهره گیری از ظرفیت های این دو مجموعه در راستای توسعه و شکوفایی بیشتر آنها بر اساس خرد جمعی برنامه ریزی اجرایی نمود.
  مصطفی اسماعیلی رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان نیز در این نشست ، بر تعامل و همگرایی بیش از پیش ذوب آهن اصفهان و منطقه تاکید نمود و از فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی این شرکت در سطح شهرستان قدردانی کرد .
  گفتنی است در این نشست شهرداران شهرستان لنجان به ارائه دیدگاه ها ، بیان مسائل و پیشنهادات پرداختند و طی هم اندیشی با مسئولین ذوب آهن برای برون رفت از این شرایط تبادل نظر نمودند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات