معارفه رسمی مدیر عامل جدید چادرملو در ایمیدرو

تقی زاده امروز رسماً بعنوان مدیرعامل جدید چادرملو آغاز بکار کرد

عصر معدن- صبح امروز در جمعی محدود به لحاظ رعایت ملاحظات بهداشتی و ایمنی بدلیل شرایط خاص شیوع بیماری کرونا در کشور، با حضور خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، مهدی ثقفی نماینده هیات مدیره و طالبی نماینده کارکنان شرکت چادرملو در دفتر دکتر غریب پور مهندس تقی زاده به عنوان مدیرعامل جدید چادرملو رسماً معرفی شد .;

تقی زاده امروز رسماً بعنوان مدیرعامل جدید چادرملو آغاز بکار کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» در این جلسه ابتدا غریب پور با اشاره و حضور اثر بخش 15 ساله محمود نوریان در سمت مدیر عاملی چادرملو گفت : مهندس نوریان از مدیران تلاشگر و خدومی بودند که در طول حضور در چادرملو توسعه قابل توجهی ایجادکردند و مدیریتی موفق و بی نظیر داشتند . وی افزود : امیدواریم در آینده نیز همچنان از خدمات  ارزنده ایشان در حوزه معدن و فولاد برخوردار باشیم.

  غریب پور ضمن آروزی سلامتی برای مهندس نوریان تاکید کرد قطعاً پس از بهبود شرایط اضطراری کشور، مراسم تودیع  در خور شآن و جایگاه ایشان برگزار می شود .
  وی همچنین از ناصر تقی زاده بعنوان یکی از مدیران باسابقه این صنف و صنعت نام برد و افزود : مهندس تقی زاده نیز مدیری توانمند با ایده های توسعه بخش هستند بطوریکه هنگام ترک شرکت معدنی و صنعتی گلگهر بالغ بر 40 هزار میلیارد  تومان طرح توسعه در دست اقدام داشتند . وی اظهار امیدواری کرد تفکر توسعه بخش مهندس تقی زاده همچون گذشته با همراهی اعضای هیات مدیره و همکاری مدیران و کارکنان چادرملو تداوم داشته باشد .
  مهندس تقی زاده نیز ضمن تقدیر از تلاشهای بی شائبه مهندس نوریان در جهت رشد و ارتقای شرکت چادرملو اظهار امیدواری کرد با همکاری همه نیروهای تلاشگر مجموعه چادرملو بتواند ادامه دهنده راه مهندس نوریان باشد .
  مهندس تقی زاده همچنین اولویت کاری خود را تلاش در جهت گسترش فعالیت های اکتشافی ، توسعه سرمایه گذاری و تامین آب عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود بتوان همزمان با بهره برداری از فاز 1 پروژه انتقال آب خلیج فارس کلنگ خط دوم این طرح نیز به زمین زده شود .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات