دریافت نشان عالی مدیر سال توسط شرکت فولاد هرمزگان

عصر معدن- پیاده سازی و اجرای نظام های تحولی و مدیریتی در فولاد هرمزگان از اولویتهای اصلی است.;

دریافت نشان عالی مدیر سال توسط شرکت فولاد هرمزگان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن» به نقل از تسنیم، رضا صفریان مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان درحاشیه پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال گفت: امروزه یکی از مهمترین ارکان و اصولی که می تواند یک سازمان را در جهت تحقق اهداف و برنامه های خود سوق دهد، نظام مند نمودن ساختارها و فرایندها است .

  صفریان افزود: پیاده سازی و اجرای نظام های تحولی و مدیریتی از جمله نظام مدیریت استراتژیک، انواع استانداردهای سیستم های مدیریت، نظام های مشارکتی  کمک می کند  سازمان در شرایط گوناگون و فارغ از هر گونه تغییرات درونی و تحولات محیطی همواره در جهت و مسیر تعریف شده حرکت کند .

  مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به نقش مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در پیاده سازی استانداردهای مدیریتی در این شرکت گفت: شرکت فولاد هرمزگان توانسته است  با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران ارشد و با  برنامه ریزی مناسبی که از حدود سه سال گذشته تا کنون داشته است به دستاوردها و موفقیت های مهمی دست پیدا کند که این امر مرهون مشارکت، همراهی و همدلی کارکنان سخت کوش شرکت فولاد هرمزگان و رهبری مدیریت ارشد سازمان  بوده است.

  صفریان خاطرنشان کرد : در این خصوص مشخصا می توان به اجرای نظام مدیریت استراتژیک اشاره نمود که هرساله طی فرایند مشخصی و با مشارکت تیم رهبری سازمان و کارشناسان خبره تدوین و مورد بازنگری قرار میگیرد و براساس آن جهت گیری ها، اهداف و اقدامات استراتژیک شرکت پس از انجام بررسی ها و تحلیل های مختلف تعیین می شود.

  همچنین استقرار استانداردهای مدیریتی گام موثر دیگری بوده است که در جهت یکپارچه سازی ساختارها و نظام های شرکت همواره در اولویت بوده است .

  گفتنی است پنجمین دوره اجلاس نشان عالی مدیر عالی سال  با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی مدیریتی ، به عنوان بزرگترین رویداد مدیریتی کشور در تاریخ 22مهر ماه 1399در مرکز همایش های دیپلماتیک وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد .

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات